EDUKACJA / KAWA HERBATA PR

 

 

„Kawa, Herbata, PR” 2017

Spotkania organizowane przez Związek Firm Public Relations są okazją do wymiany poglądów na tematy znajdujące się w obszarze zainteresowań branży PR. „Kawa, herbata, PR” 2017 obejmie łącznie 6 wydarzeń, podczas których analizować będziemy najnowsze trendy oraz dyskutować o istotnych dla całej branży kwestiach, między innymi: Etyka w PR, reklama natywna i ukryta czy tegoroczna edycja konkursu Złote Spinacze.

 

Kolejne spotkanie pt. "Etyka w PR" poprowadzi dr. Łukasz PRzybysz z Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Aby wziąc udział w spotkaniu zarejestruj się TUTAJ

 

27.04. „Etyka w PR.”
01.06. „Prawa Autorskie i ich ochrona a komunikacja.”
28.09.  „Polskie kampanie PR docenione na świecie - case studies.”
26.10. „2017 – Wnioski, oczekiwania i prognozy.”
07.12. "Złote Spinacze 2017. Podsumowanie."

 

 

 

 

2 lutego o 14.00 w siedzibie ZFPR, odbyło się pierwsze z tegorocznego cyklu bezpłatnych spotkań branżowych „Kawa, Herbata, PR”, skierowanych do osób zainteresowanych lub zajmujących się profesjonalnie public relations.

 

Tematem pierwszej dyskusji była „Komunikacja korporacyjna wobec nowych wyzwań”. Spotkanie poprowadził Paweł Bylicki – Prezes agencji Public Dialog, członek ZFPR.

Rozmawiać będziemy między innymi: o charakterystyce komunikacji korporacyjne i stojących przed nią wyzwaniach, analizie aktualnych trendów czy znaczeniu interesariuszy. Odwołam się do wniosków z badania dot. Roli komunikacji korporacyjnej, które zrealizowała nasza agencja wraz z instytutem ARC Rynek i Opinie w sierpniu zeszłego roku. Skonfrontujemy je z doświadczeniami uczestników spotkania, wymienimy się best practices w tym zakresie” – zapowiadał Bylicki.

 

 

 

Miejsce: Związek Firm Public Relations
Czas: godz. 14.00
Adres: ul. Czerska 8/10  piętro 3,  Warszawa

Rejestracja: https://kawaherbatapr.conrego.com/

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.